Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

צור קשר

בניית אתרים לעסקים מכל הסוגים

מבוא

בניית אתרים לעסקים מכל הסוגים – אתרי אינטרנט הם חלק קריטי בעסקים מודרניים. ניתן להשתמש בהם כדי לבנות מותגים, לשווק מוצרים ושירותים, לספק מידע על החברה שלך ועוד הרבה יותר.

בניית אתרים לעסקים מכל הסוגים – תוכן עניינים

עסקים מסוימים עשויים גם לרצות שהאתר שלהם יכלול אפשרויות מסחר אלקטרוני או אלמנטים אחרים הדורשים קידוד. יהיו הצרכים שלכם ליצירת אתר אשר יהיו, אין ספק שהעסק ירוויח מכך שמפתח אתרים מנוסה יעמוד לצדו – מישהו שיודע לקחת רעיונות ולהפוך רעיון למציאות בצורה הגיונית עבור מפתחים ומשתמשים כאחד.

בניית אתרים לעסקים

אתר אינטרנט הוא אוסף של דפי אינטרנט המשתמשים ב-HTML, CSS ו-JavaScript כדי לספק מידע על העסק שלך. זה נועד לעזור לך למשוך לקוחות חדשים, לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש ולעזור לך לשמור על קשר עם הלקוחות הנוכחיים.

אחסון אתרים הוא השירות המאפשר לך לתת לאנשים גישה לאתר שלך דרך האינטרנט. שם דומיין הוא מה שאנשים רואים כשהם מבקרים באתר שלך (לדוגמה, www.example.com). ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי אירוח אתרים זמינים בהתאם לסוג האתר שאתה רוצה ליצור וכמה תקציב יש לך כדי לגרום לזה לקרות!

Wireframing לאתר שלך

Wireframing הוא תהליך של יצירת טיוטה גסה של האתר שלך. Wireframes נועדו להציג את בקווים כלליים את המוצר הסופי וניתן ליצור אותם בדרכים רבות ושונות, כגון שימוש בעט ונייר או בכלים דיגיטליים כמו Sketch או Adobe XD.

Wireframes משמשים לתקשורת הפריסה, המבנה וההיררכיה של אתר אינטרנט – והם יקרי ערך כאשר אתה רוצה לבדוק עיצוב לפני שמשקיעים בו יותר מדי זמן. הם גם עוזרים להבטיח שכל המעורבים (מעצב, מפתח) יבינו מה מצופה מהם כדי שלא יתבלבלו או יודיעו שגויים בהמשך הדרך כשהדברים מתחילים להיות אמיתיים!

קידוד אתר אינטרנט

קידוד הוא מיומנות, מקצוע ומלאכה. זה גם מדע ואמנות. קידוד הוא כל הדברים האלה ביחד – זה לא רק דבר אחד.

קידוד משלים את הפערים בין החומרה לתוכנה כדי לאפשר למחשבים לתקשר עם אנשים בדרכים משמעותיות. קידוד מאפשר לך ליצור דפי אינטרנט המהווים ממשק בין העסק שלך (השרת) לבין לקוחותיו (המשתמש), המעניקים להם גישה למוצרים או לשירותים שלך דרך האינטרנט – רשת של רשתות הבנויות על גבי קווי טלפון המחברים בין מכשירים ברחבי העולם: מחשבים, טלפונים, טאבלטים… כל דבר עם חיבור לאינטרנט!

בניית אתרים לעסקים מכל הסוגים

אבטחת איכות לאתרים

בדיקת האתר חשובה מכיוון שהיא תעזור לכם להימנע מכל בעיה באתר ותוודא שהוא פועל היטב. בעת בדיקת אתר אינטרנט, חפש שגיאות או אזורים בעייתיים באתר שלך. בעיות נפוצות כוללות קישורים שבורים, תמונות או טקסט חסרים, איות שגוי וטפסים שבורים בדף יצירת קשר.

אם יש לך זמן בין משימות, אתה תמיד יכול לעבור שוב באתר כדי לבדוק אם יש בעיות חדשות שעשויות לצוץ מאז הסריקה האחרונה שלך של האתר לאיתור שגיאות.

אם אתה מוצא שגיאה באתר שלך, ישנן מספר דרכים לתקן את הבעיות הללו:

תחילה בדוק את כתובת האתר, אם לא מופיע קישור בשורת הכתובת של הדפדפן שלך, זה אומר שייתכן שמשהו לא בסדר עם הקידוד, אז נסה למחוק אותם ידנית (או באמצעות עורך HTML) עד שהם יופיעו שוב!

אם זה לא עובד אז נסה לשנות כמה אפשרויות במקומות אחרים כמו קבצי CSS או ספריות JavaScript שעלולות לגרום להתנהגות מוזרה בהתאם למה בדיוק השתבש…

אתרי אינטרנט הם חלק קריטי בעסקים מודרניים

אתה עשוי לחשוב שאתר אינטרנט מיועד רק לאנשים שמחפשים לקנות מוצרים. אם אתה מוכר את הסחורה שלך באינטרנט, יש המון סיבות מדוע אתר אינטרנט יהיה שימושי עבורך. בתור התחלה, האינטרנט הפך לדרך חשובה עבור לקוחות לחקור מוצרים לפני ביצוע רכישות.

רוב האנשים יתחילו בחיפוש בגוגל או במנוע חיפוש אחר את המוצר שהם רוצים ולאחר מכן השוואת מחירים של ספקים שונים. אם החברה שלך עדיין לא על הרדאר שלה – או אם האתר שלה לא מותאם למכשירים ניידים – אז אין סיכוי שאנשים ימצאו אותו עד לאחר שהם כבר ביקרו באתרים אחרים שמוכרים פריטים דומים במחירים נמוכים יותר או בתמורה גבוהה יותר .

אתר מעוצב היטב מציע הרבה יותר מסתם מקום שבו לקוחות יכולים לקנות: הוא גם יכול לעזור לבנות אמון בין העסק לצרכנים על ידי הצגת זהות המותג שלו בדרכים עקביות בין הערוצים (עיצוב אפליקציה לנייד, פרופילי מדיה חברתית, וכו.).

סיכום

לכן, אם אתם מחפשים אתר לעסק שלכם, אל תהססו להתקשר אלינו! אנחנו מתעסקים בבניית אתרים לעסקים מכל הסוגים. אנחנו יכולים לעזור בכל דבר, החל מ-wireframing ועד קידוד ואבטחת איכות.

האם המאמר עניין אותך?

תודה על חוות הדעת שלך

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *