Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

צור קשר

מהו בונה אתרים – Page Builder?

מבוא

מהו בונה אתרים – Page Builder? אם אתה כמוני, היה לך רעיון לאתר. אולי זה בלוג אישי או חנות מקוונת או משהו אחר לגמרי. לכולנו יש רעיונות, אבל למעטים מאיתנו יש את המשאבים להפוך אותם למציאות. כאן נכנס לתמונה בונה אתרים: הוא עוזר לך לקחת את הרעיון שלך ולהפוך אותו למשהו אמיתי.

מהו בונה אתרים – Page Builder? – תוכן עניינים

  • יש לך רעיון לאתר
  • אתה רוצה לחלוק את הרעיון הזה עם העולם
  • אין לך כסף להעסיק מישהו
  • אתה רוצה לשמור על שליטה רבה יותר על איך האתר שלך נראה ופועל
  • אתה צריך משהו קל לשימוש
  • אתה צריך מישהו שיעזור לתרגם את הרעיון הזה לאתר אינטרנט חי.
  • זה רעיון טוב שמישהו יעזור לך לוודא שהאתר שלך פעיל ופועל.

מה עושה בונה אתרים? בונה אתרים עוזר לך ליצור אתר עובד שנראה יפה, כך שאחרים יוכלו לראות אותו. אתה צריך את הכלים הנכונים כדי לבנות את האתר בעצמך, אבל אפילו הכלים האלה קלים מספיק עבור כל מי שיש לו ידע בסיסי במחשב או ניסיון עיצובי.

ייתכן שתזדקק לסיוע אם אינך יודע כמה תנועה תהיה האתר שלך בכל זמן נתון, כדי שתוכל לבחון איך להשיג שטח אירוח שיוכל להתמודד עם כל המשתמשים האלה בבת אחת מבלי לקרוס (אינך רוצה שכולם ינסו לגשת לאתר שלך בבת אחת). בדיקה של גורמים אחרים כגון רוחב פס ומכסי רוחב פס עשויה להועיל גם כן!

יש הרבה אנשים בעולם שיכולים לעשות את זה בשבילך

העלות הסטנדרטית להתקשרות עם מעצב אתרים היא $50-$100 לשעה, תלוי ברמת הניסיון והמומחיות שאתה מחפש. לדוגמה, אם אתה צריך מישהו שייצור אתר שלם מאפס, לא סביר שהוא יגבה פחות מ-$200 לשעה.

חוזה עם מפתח אינטרנט יכול לנוע בכל מקום בין $200-$1000+ לחודש (או יותר). זה יהיה תלוי במספר גורמים: כמה עבודה צריך להיעשות; רמת המורכבות של הפרויקט שלך; אם זה יתארח בענן או לא (תשלום $$ כל חודש).

אם אתה רוצה את שני השירותים משולבים בחבילה אחת, צפה לשלם איפשהו בין $400-$700 לחודש. הסיבה שזה עולה יותר משכירת שני אנשים נפרדים היא מכיוון ששניהם עובדים יחד בפרויקטים עם כלים משותפים כמו Google Drive ו- Trello כך ששני הצדדים יכולים לראות היכן מתקדמת ולבצע עריכות לפי הצורך.

אבל מה אם אין לך כסף לשכור אחד?

אם אין לכם כסף לשכור מעצב אתרים מנוסה, ישנה אפשרות נוספת: בוני אתרים. פלטפורמות התוכנה הללו יכולות לשמש אנשים לא טכניים ללא ניסיון קודם בקידוד או עיצוב אתרים, והן משתלמות במיוחד.

מה אם אתה רוצה לשמור יותר שליטה על איך האתר שלך נראה ופועל?

אם אתה רוצה לבנות אתר משלך אבל אין לך זמן או את הכישורים הטכניים, אז בונה אתרים יכול לעזור. הם מאפשרים לכל אחד ליצור אתר משלו מבלי לשלם למישהו אחר או ללמוד כיצד לקודד.

אם אתה חושב להשתמש בבונה אתרים, רק וודא שהוא כולל תכונות כמו:

  • תבניות חינמיות ליצירת דפים ופוסטים
  • כלים לבניית דפים בגרירה ושחרור
  • יכולות מסחר אלקטרוני (למכירת מוצרים באינטרנט)

מה אם, לא משנה כמה תחסוך, פשוט לעולם לא יהיה מספיק כסף להעסיק מישהו?

אם אתה לא בטוח מה לעשות עם האתר שלך, או אם זה שווה את הכסף והמאמץ לבנות אחד מלכתחילה, אתה לא לבד.

אבל מה אם, לא משנה כמה כסף תחסוך לאורך זמן כדי לשכור מישהו מקצועי כדי ליצור את האתר שלך או אפילו אם יש לך את כל הכסף שבעולם ואתה לא רוצה להתעסק בקידוד בעצמך? ייתכן שאתה עדיין מהסס לגבי שכירת מעצב מקצועי בגלל העלות.

אנו יודעים ממקור ראשון כמה קשה זה יכול להיות לבעלי עסקים קטנים כמוך שרוצים אתרים משלהם אך מוגבלים על ידי מגבלות תקציב. במקרים רבים, זה אומר שבניית אתר לעולם לא תתרחש כלל – אבל למרבה המזל יש דרך אחרת!

מהו בונה אתרים - Page Builder?

מה אם כל הסיבות הללו יובילו ישר לרצון לבנות את האתר בעצמך?

במקרה כזה, יש חלופות.

אתה יכול לשכור חברת עיצוב אתרים או מעצב/מפתח עצמאי שיעזור לך לבנות את האתר שלך. או, אם יש לך נטייה טכנית ויש לך קצת זמן פנוי, תמיד תוכל לעשות זאת בעצמך.

כאן נכנס לתמונה בונה אתרים

בונה אתרים הוא כלי שמאפשר לבנות אתר מבלי לדעת איך לקוד. זה כמו שיש לך עוזר אישי שיכול לעזור לך עם האתר שלך, ללא קשר לרמת הידע הטכני שלך.

כל אחד יכול להשתמש בו, גם אם אין לו ידע טכני ואינו רוצה ללמוד עיצוב אתרים. החלק הטוב ביותר הוא שכלים אלה הם בדרך כלל חינמיים או שיש להם תוכניות בעלות נמוכה זמינות עבור בעלי תקציב (עליהם נסביר יותר מאוחר יותר).

סיכום

זה איזה רשת בונה אתרים הוא: דרך הביניים המושלמת בין שאין אתר בכלל לבין שכירת מישהו שיבנה אותו עבורך. זו דרך להתחיל בלי כסף, ולאחר מכן לתת לעסק שלך לצמוח ככל שאתה מרוויח יותר מכירות או מרוויח יותר כסף באמצעות פרסום.

זה דורש קצת עבודה מצידך, אבל יש הרבה חברות בחוץ שיכולות לעזור לתת הדרכה אם אתה נתקע בחלק כלשהו של בניית האתר שלך (עליו נדבר יותר בהמשך).

האם המאמר עניין אותך?

תודה על חוות הדעת שלך

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *